Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059949460
Yayın Tarihi 3016-11-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Lacancı Psikanalize Bir Giriş
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 406
Kapak Ciltsiz
Kağıt 2. Hamur
Boyut 13 X 19.5

Emeği Geçenler :
Yazar   : Bruce Fink
Çevirmen   : Özgür Öğütcen

Darian Leader'in delilik nedir?'in ardından lacancı bakışlar dizisi'nin ikinci kitabı .


Psikanaliz tarihinin tartışmasız en önemli figürlerinden biri olan Jacques Lacan onu anlamak isteyenlerin pek çoğuna zor görünür. Lacan’ın psikanalize oldukça özgün yaklaşımının açık ve anlaşılır dökümünü sunan Bruce Fink işte bu okurlara hitap ediyor. 


Bu Giriş, Lacancı psikanalize, nasıl uygulandığına, öteki terapilerden neden farklı olduğuna dair paha biçilmez bir kılavuz olarak kabul ediliyor. Fink Lacan’ın teorik kavramlarına açıklık getirirken bunu nasıl terapötik bir duruş takınılacağı, analizanla nasıl ilişkilenileceği ve onda değişimin nasıl yaratılacağına ilişkin zor sorularla karşı karşıya kalan analistin perspektifinden yapıyor. 


Lacancı Psikanalize Bir Giriş psikanalistlerden psikanaliz eğitimi alanlara ya da bir şekilde psikoterapiyle ilgilenenlere kadar herkesin el kitabı. Bu kitap okuyucuya sabırla, adım adım Lacan’ın eşsiz yaklaşımını sunarken psikoz, sapkınlık, nevroza ilişkin hem teorik hem de klinik sorunları vaka örnekleriyle ele alıyor.

devamını oku..
% 35
indirim
26.00
Liste Fiyatı : 40.00
Kazancınız : 14.00
Miktar :  
Adet
Temin Süresi : 3 Gün
Ön Sipariş : 01-11-3016
Bu ürün 01-11-3016 tarihinden itibaren sevk edilecektir. Piyasa çıkış tarihi tedarikçi kaynaklı olarak değişebilir. Siparişinizi oluştururken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %35 indirim