Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059318563
Yayın Tarihi 2018-06-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı İlk Isırıkta Aşk Ziyafet Sanatı
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 228
Kapak Ciltli
Kağıt Kuşe
Boyut 21 X 27.5

Emeği Geçenler :
Yazar   : Aynaz Özkaşıkçı
Editör   : Duygu Koptagel
Editör   : Onur Emer

“Bilin ki onlarca kez elimi yaktım sıcak tepsilerle. Fırının karşısına geçip 200 ºC’de 45 dakika boyunca ‘Lütfen kabar, lütfen, lütfen!’ diye sayıkladım kaç defa. Una bulanmış yüzümle, gözümden akan bir damla yaşla mutfağın ortasına çöküp öylece kaldığım da oldu, yemeklerim çok beğenilince sevinçten ağladığım da…”


Önünüze bir dünya haritası açın, gözlerinizi kapatın ve parmağınızı rastgele dolaştırıp, dilediğiniz bir yerde durdurun. Orası her neresi olursa olsun Aynaz’ın size anlatacağı bir hikayesi, vereceği enfes bir tarifi, sofranızı ziyafete dönüştüreceği tavsiyeleri var!


Uzakdoğu’dan Fas’a, Teksas’tan İtalya’ya ağzınızı sulandıracak bir lezzet yolculuğuna hazır olun. Bu kitabı edinmenizin ardından denizin ortasında bile olsanız biraz balık, biraz yosunla harikalar yaratacaksınız! Bundan böyle sadece yemeklerinizin tadı değil sofranızın güzelliği de dillere destan olacak.


Aynaz, alışkanlıklarınızı değiştirmeye, yeniliklere yelken açmanızı sağlamaya, içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaya geliyor. Fırınınızı ısıtın, ölçü bardaklarınızı hazırlayın, yıllardır vitrininizde duran o şahane takımları kurtarın tozlu raflardan… Artık, Aynaz var!


“Güzel bir yemeği, şık bir sofrada yemek hepimizin hakkı ve bunu hepimiz yapabiliriz. Ben yaptım, siz de yapacaksınız biliyorum.


Mutfağıma, soframa, yolculuğuma hoş geldiniz! Afiyet olsun!”

devamını oku..
Kategori : Yemek Kitapları
% 30
indirim
73.50
Liste Fiyatı : 105.00
Kazancınız : 31.50
Miktar :  
Adet
Temin Süresi : 3 Gün
Ürün Satışta. %30 indirim