Format Kitap
Barkod-ISBN 9786052422137
Yayın Tarihi 2018-10-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Explorer Academy Kaşifler Akademisi - Nebula’nın Gizemi
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 208
Kapak Ciltsiz
Kağıt 2. Hamur
Boyut 15 X 23

Emeği Geçenler :
Yazar   : Trudy Trueit
Çevirmen   : İlke Afacan
Editör   : Sima Özkan

Küçük Kaşifler Nebula’nın Gizemini Çözüyor


National Geographic Partners, “Explorer Academy: Nebula’nın Gizemi” kitabıyla çocukları gizem ve heyecan dolu bir maceraya davet ediyor.


Çocuklara keşfe çıkmaları ve kaşifler gibi düşünerek öğrenmeleri için ilham vermeyi amaçlayan, National Geographic Partners’ın Kaşifler Akademisi çatısı altındaki, yedi kitaptan oluşan serinin ilk kitabı Nebula’nın Gizemi şimdi raflarda. Çocukların gezegenimizin gelecekteki koruyucuları olduğu fikriyle hazırlanan kitap, heyecan dolu bir macera sunarken bilimsel gerçekler ile diğer kültürler hakkındaki bilgileri de harmanlayarak eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunuyor.


Trudi Trueit tarafından yazılan kitap, Hawaii’deki evini geride bırakıp dünyanın dört bir yanından gelen 20 çocukla birlikte geleceğin kaşiflerini eğiten “Kaşifler Akademisi”ne katılan 12 yaşındaki Cruz Coronado’nun hikayesini konu alıyor. Akademi’ye ulaşır ulaşmaz ailesinin gizemli geçmişini açığa çıkaran Cruz, karşısına çıkan ipuçlarını kullanarak ona kimin neden zarar vermeye çalıştığını araştırmaya başlıyor.

devamını oku..
Kategori : Bilimsel Kitaplar
% 23
indirim
22.72
Liste Fiyatı : 29.50
Kazancınız : 6.78
Miktar :  
Adet
Ürün Satışta. %23 indirim