Format Kitap
Barkod-ISBN 3990000028480
Yayın Tarihi 2018-07-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Çeto Çocuk Edebiyatı Tercüme Ofisi Dergisi Sayı: 4
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 200
Kağıt Kuşe
Boyut 19 X 24

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

Yanlışlıkla Büyüyen Çocukların dergisi ÇETO yine yoğun bir içerikle, Hanzala üzerinden Filistin’e bir selam çakarak çıktı.


Çocuk edebiyatı ve kültürü başta olmak üzere, çocukla ilgili mimarî, sanat, felsefe, psikoloji, sosyoloji, müzik, sinema gibi değişik disiplinlere ait çalışmaların ve röportajların yer aldığı ÇETO, sürekli artan yazar/çizer dostlarıyla sizi bir kez daha selamlıyor.


Hüsrev Hatemi, Hakan Albayrak, Hasan Aycın, Fatma Şengil, Hüseyin Hatemi, Murat Güzel, Turan Kışlakçı, Ayşe Beyza Çiçek, Zeynep Duygu Demir, Nedim Ali, Sedat Sever, Abdülkadir Emeksiz, Kübra Karakaya, Kemal Sayar, Veysel Bozkurt, Erol Göka gibi değerli yazar ve çizerlerimizin yer aldığı dergi çok geniş bir okur çeşitliliğine seslenmeyi sürdürüyor.


Ülkemizin çocuğa ilişkin bütün birikimlerini, yüzlerce yazar ve çizerimizin emeğinden oluşan titiz bir çabayla yansıtmak isteyen ÇETO, bu alandaki edebî ve akademik yaklaşımlar yanında, çocukların da bizzat kendi ürünleri ile var olabildikleri bir dergi.


Çeşitli dillerden türkçeye yapılan edebiyat çevirileri ise derginin bir başka ağırlık noktası.


Kitapyurdu, D&R ve seçkin kitapçılardan kolayca ulaşabileceğiniz dergimiz kendi alanında benzersiz ve daha önce örneği yayınlanmamış bir yaklaşımla aklı varsa büyümeyenler için bir defa daha 200 sayfayı aşan hacmiyle yola çıktı.


ÇETO anlatılmaz, okunur!


Herkese umut, neşe, anlam ve sevinç diliyoruz.

devamını oku..
Etiketler : Edebiyat
Kategori : Edebiyat
% 25
indirim
18.75
Liste Fiyatı : 25.00
Kazancınız : 6.25
Miktar :  
Adet
Temin Süresi : 3 Gün
Ürün Satışta. %25 indirim